GÜVENLİK BLOG

Rss

Ahd Görüntüleme Teknolojisi Nedir? Nasıl Çalışır?

Olusturdu : 09-Mar-2013 Yazdi: admin Paylasti: GÜVENLİK BLOG Hit: 13275 Yorum: 3
Ahd Görüntüleme Teknolojisi Nedir? Nasıl Çalışır?

AHD teknolojisi: Herhangi bir gecikme ve kayıp olmadan 500 m mesafeden bir koaksiyel ile 720p/1080p kalitesi. AHD, normal koaksiyel kablo üzerinden 500 m mesafeden herhangi bir gecikme veya kayıp olmadan çalışan HD/FullHD video, ses ve kontrol sinyali aktarım teknolojisidir. Ürünleri, video izleme sistemleri üreticilerinden çoğunun video kaydedicileri ve video kameralarına uygulanabilen Ünlü Koreli şirket NEXTCHIP, AHD teknolojisini geliştiren firmadır.

Araç Takip sistemi Ve Mobil DVR

Olusturdu : 09-Mar-2013 Yazdi: admin Paylasti: GÜVENLİK BLOG Hit: 2492 Yorum: 0
Araç Takip sistemi Ve Mobil DVR

Seyahat halindeki aracınız harita üzerinde nerede, hangi hızda hareket ettiğini, ne durumda olduğunu sesli ve görüntülü olarak gerçek zamanda izlersiniz. İsterseniz 24 saat kayıt yapabilir, isterseniz canlı olarak internetten izleyebilirsiniz. Mobil İzleme Sistemi, alarm sistemine de bağlı olduğundan aracınızı sürekli izler, istem dışı durumlarda çok uzaklarda olsanız da sizi uyarır. Mobil İzleme Sistemi, topluma ve araç kullanımında yeni alışkanlıklar kazandırıyor.

İSAF Fuarının Lideri Avenir Markası Oldu

Olusturdu : 03-Jul-2015 Yazdi: admin Paylasti: GÜVENLİK BLOG Hit: 2876 Yorum: 0
İSAF Fuarının Lideri Avenir Markası Oldu

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan ISAF fuarında yerli ve yabancı birçok firma boy gösterdi. Mesa Güvenlik firmasının markası olan Avenir ISAF fuarında en çok ilgi gören firmalardan biri oldu. 

Baştürk Bilişim